LUXUSNÍ SPA V PRAZE

Uvolněte své tělo a nechte odpočinout mysl v našem spa, které nabízí saunu, páru, bazén a prostornou venkovní terasu. Nechte se hýčkat širokou nabídkou našich masáží, luxusní kosmetiky a osvěžujících peelingů, dle aktuální nabídky.

OBJEVTE NAŠE LÁZNĚ

Hledáte místo, kde můžete dobít baterky, načerpat energii a uvolnit svou mysl? Pak vstupte do LivingWell Spa a vyzkoušejte náš dokonalý lázeňský zážitek.


Kávový peeling (30 min)

Vůně kávy a samotný kofein dokáží někdy zázraky. Abrazivní účinky cukru v kávovém peelingu společně s mandlovým olejem mají v této proceduře nenahraditelné místo. Aplikace kávového peelingu výrazně přispívá v boji proti celulitidě, kožním striím, aknézním projevům a celkově působí antibakteriálně na pokožku. Jemným krouživým třením pokožky dodá kofein tělu výraznou energii, kůži očistí od přebytečných toxinů, prozáří a zjemní. Výrazné pozitivní změny pomerančové kůže můžeme zaznamenat již po 3 měsících pravidelné aplikace kávové očistné kůry, a to především v oblasti hýždí a stehen. Mandlový olej přidávaný do peelingu obohatí tělo o potřebné vitamíny E, A , D, a pokožka tak získává hebkost, pevnost a pružnost na celý den.


Kokosový peeling (30 min)

Tato krátká, ale zato velice účinná procedura dokáže navrátit krásu a hebkost pokožky pokaždé, když je kůže suchá a povadlá. Prostřednictvím olejové kokosové pasty s abrazivním účinkem cukru se jemnými krouživými pohyby odstraní odumřelé buňky z těla a dochází tak k procesu obnovy kůže. Pokožka zůstává krásně hydratovaná, jemná a vyživená o vitamín E a F, který se nachází
v kokosu. Kokosový olej je milován pro řadu podstatných vitaminů také ve vlasové kosmetice
a zařazením do našeho jídelníčku má blahodárný vliv na naše tělo.

ETIKETA VE SPA

S cílem vytvořit dokonalé prostředí a být ohleduplný ke všem našim klientům jsou naše standardy nastaveny tak, aby váš pobyt proběhl hladce.